+48 797 005 693 rejestracja@midasmed.pl

Stomatologia
estetyczna

– piękny uśmiech –

Zabiegi stomatologia estetyczna

Stomatologia estetyczna – jej celem jest poprawa estetyki uzębienia. Piękny uśmiech ma duże znaczenie dla naszego dobrego samopoczucia i pewności siebie.

Stomatologia estetyczna

Zakres usług

W naszym gabinecie wykonujemy zabiegi stomatologii estetycznej takie jak:

Bonding – Sosnowiec

Bonding  to zabieg przeprowadzany w czasie jednej wizyty, nie ingeruje on w szkliwo zęba, którego celem jest odbudowa zębów specjalnym materiałem kompozytowym. Jego nazwa pochodzi od bondu, czyli cienkiej warswy kompozytu, który służy do odbuowy zęba. Bonding jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które w szybki i małoinwazyjny sposób chcą znacząco poprawić estetykę swojego uśmiechu.

Dentysta Sosnowiec Stomatologia Midas Med Stomatologia estetyczna Sosnowiec
Flow injection

Flow injection to zabieg nieinwazyjny, pozwalający odbudować zęby i poprawić ich estetykę. Jego przebieg składa się z kilku etapów. Na początku pobierane są wyciski uzębienia w celu wykonania specjalnych szyn, które służą jako wzór do odbudowy uzębienia pacjenta. Kolejnym etapem jest odbuowa uzębienia za pomocą płynnego materiału kompozytowego.

Wybielanie zębów

Wybielanie zębów – w naszym gabinecie oferujemy dwie metody wybielania zębów:

Wybielanie nakładkowe – wybielanie przy użyciu wykonanych u technika protetyki nakładek. Tutaj potrzeba dwóch wizyt.

Wybielanie jednoseansowe – wybielanie za pomocą specjalnej lampy, trwa to jedną wizytę. Przed wykonaniem zabiegów wybielania ważne, aby nasze zęby były wyleczone.

Zarówno poprawianie estetyki całego uzębienia jak i estetyczne odbudowy ułamanych zębów można wykonać w naszym gabinecie.

Nasze usługi

- stomatologiczne -