+48 797 005 693 rejestracja@midasmed.pl

Protetyka

– odbudowa zniszczonych zębów –

Zabiegi Protetyka

Protetyka to dziedzina stomatologii, która zajmuje się odtwarzaniem braków zębowych oraz odbudową zniszczonych zębów, których nie da się już wyleczyć procedurami z zakresu stomatologii zachowawczej.

Protetyka

Zakres usług

Dzięki leczenie protetycznemu możemy uzupełniać braki zębowe, poprawić funkcje narządu żucia. W naszym gabinecie oferujemy pełen zakres wykonywanych prac protetycznych:

protezy akrylowe,

protezy szkieletowe,

protezy hybrydowe,

korony porcelanowe,

protezy hybrydowe,

mosty protetyczne

Wszystko co potrzebne, by nasi pacjenci znowu mogli się cieszyć swoim uśmiechem.

Dentysta Sosnowiec Stomatologia Midas Med Protetyka Sosnowiec
Protetyka – przebieg usługi

Wizyta w naszym gabinecie rozpoczyna się od wizyty konsultacyjnej i ułożenia planu lecznia, oczywiście cały plan powstaje w oparciu o diagnostyke rentgenowską.

Dla każdego pacjenta, nasi specjaliści, przygotowywują sprecyzowany plan leczenia – potrzebne zabiegi z dziedziny leczenia zachowawczego, endodontycznego oraz chirurgii stomatologicznej, 
zanim można będzie przystąpić do leczenia protetycznego.

Następnie, w zależności od potrzeb i możliwości pacjenta, zostaje przygotowany kompleksowy plan leczenia protetyczno-implantologicznego.

Następnie pozostaje już tylko rozpoczęcie całego leczenia. Czas jego trwania to kwestia indywiudalna, o przewidywanym czasie leczenia pacjent zostaje poinformowany przed jego rozpoczęciem.

Leczenie protetyczne pozwala nam na nowo cieszyć się pięknym uśmiechem i dzięki temu poprawić nasz komfort psychiczny.

Nasze usługi

- stomatologiczne -