+48 797 005 693 rejestracja@midasmed.pl

Chirurgia
stomatologiczna

– leczenie operacyjne –

Zabiegi Chirurgia stomatologiczna

Chirurgia stomatologiczna, czyli dziedzina medycyny, która zajmuje się leczeniem operacyjnym jamy ustnej i okolilc przyległych.

Chirurgia stomatologiczna

Zakres usług

W naszym gabinecie oferujemy pełen zakres: od prostych ekstrakcji, przez skomplikowane ekstrakcje zębów mądrości i zębów zatrzymanych, aż po zabiegi cystektomi czy zabiegi podniesienia zatoki szczękowej.

Najczęściej chirurgia stomatologiczna kojarzona jest z bolesnym usuwaniem zębów (szczególnie zębów mądrości). Na szczęście w naszym gabinecie usuwanie zębów nie musi wiązać sie z bólem czy z traumatycznymi przeżyciami.
Dzięki naszym specjalistom ekstrakcje zębów (nawet tych zatrzymanych) są bezbolesne.

Dentysta Sosnowiec Stomatologia Midas Med Chirurgia stomatologiczna Sosnowiec
Chirurgia stomatologiczna – przebieg usługi

Często chirurgia stomatologiczna jest niezbędna przy procedurach leczenia protetycznego czy implantologicznego.

Leczenie chirurgiczne w naszym gabinecie rozpoczyna się od konsultacji z naszym chirurgiem. Dokładne badanie jamy ustnej, wraz z pełną diagnostyką rentgenowskiej, pozwala na dokładne i bezpieczne zaplanowanie zabiegu.

Pacjent przed zabiegiem zostaje dokładnie poinformowany o przebiegu leczenia chirurgicznego. Każdy zabieg odbywa się w znieczuleniu miejscowym. Po wykonanym zabiegu pacjent melduje się na kontroli, zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami z naszym specjalistą.

Nasze usługi

- stomatologiczne -